InfoTech Przemysłowe Technologie Informatyczne i Systemy Pomiarowe


Idź do treści

Oprogramowanie

Oprogramowanie

Zajmujemy się tworzeniem aplikacji do precyzyjnych pomiarów, analiz i sterowania, znajdujących zastosowanie w przemyśle, laboratoriach i działach rozwoju wielu firm. Powstające u nas rozwiązania cechuje wysoka elastyczność zastosowania, łatwość dalszej rozbudowy oraz przyjazny użytkownikowi interfejs obsługi programów.

Dzięki naszym rozwiązaniom możliwe jest zintegrowanie urządzeń pomiarowych w jeden system, dzięki czemu powstaje rozproszony system pomiarowy sterowany centralnie z jednego stanowiska.

Zbierane przez nasze programy dane są zapisywane w korporacyjnych bazach danych i do ich analizy dostarczamy narzędzia pozwalające raportować wyniki w postaci zdefiniowanych układów graficznych pod Klienta. Najważniejsze bazy, których używamy do gromadzenia danych to:

  • PostgreSQL,
  • MS SQL,
  • Oracle,
  • MySQL.


Tworzone przez nas oprogramowanie pozwala również na sterowanie procesami w oparciu o analizę otrzymanych danych pomiarowych. Sterowanie odbywa się poprzez sterowniki PAC firmy National Instruments.
Ustawicznie doskonalimy swoje umiejętności tak, aby nasze rozwiązania były zawsze funkcjonalne i wspierały rozwój firm naszych Klientów w zakresie najnowszych technologii i jakości produkcji.
Powrót do treści | Wróć do menu głównego