InfoTech Przemysłowe Technologie Informatyczne i Systemy Pomiarowe


Idź do treści

Zarządzanie produkcją

Zarządzanie produkcją

W każdym zakładzie na pewnym etapie rozwoju potrzebne są rozwiązania pozwalające na sprawne zarządzanie produkcją lub prowadzonymi badaniami. W swojej praktyce uruchamialiśmy systemy służące do kontroli pracy oraz weryfikacji jakości wytworzonych przez pracowników produktów. Dzięki tego typu systemom zyskuje się znaczącą poprawę wydajności produkcji, a co bardziej istotne, dzięki integracji z systemem znakowania, każda wyprodukowana partia jest identyfikowalna (czas wytworzenia, przez kogo została wytworzona itd.).

Przy pomocy naszego oprogramowania, na podstawie danych zgromadzonych w bazach możliwa jest analiza pod różnym kątem, w zależności od potrzeb. Jesteśmy w stanie stworzyć oprogramowanie generujące raporty według schematów i szablonów obowiązujących w Państwa przedsiębiorstwie, tak aby jego wdrożenie przebiegło jak najszybciej i nie zakłóciło dotychczasowego obiegu dokumentów. Możliwe jest także stworzenie elektronicznej kartoteki dokumentów umieszczonej centralnie na serwerze, dzięki czemu można oszczędzić miejsce oraz ograniczyć koszty związane z drukowaniem i przechowywaniem dokumentów.

Nasze rozwiązania, dzięki znakowaniu i identyfikacji produktu na poszczególnych etapach produkcji (
traceability) pozwalają na pełną kontrolę jakości końcowego wyrobu na podstawie danych zebranych z całego procesu produkcyjnego od momentu wejścia półproduktów na magazyn po ostatni etapu produkcji.
System traceability - zapewnia jednoznaczną identyfikację produktu i związanych z nim danych procesowych zebranych w trakcie produkcji.Powrót do treści | Wróć do menu głównego